Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.1 кг |
| Вид | відрізна |
| Глибина пропилювання | 100 мм |
| Питание | електромережа |
| Оберти двигуна | 3800 об/хв |
| Мощность двигателя | 2400 Вт |
| Розмір диска | 355 мм |
| Тип | дискова |
| Функції та можливості | Плавний пуск, ніжки |
Информация для заказа
- Цена: 12 786 ₴







