Bosch GKS 600 Professional – мережевий інструмент для роботи з дошками з різної деревини товщиною до 55 мм. Потужність споживання становить 1200 Вт, швидкість обертання полотна – 5200 об/хв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | дискова |
| Глибина різу при 45º | 37 мм |
| Питание | електромережа |
| Оберти двигуна | 5200 об/хв |
| Мощность двигателя | 1200 Вт |
| Розмір диска | 165 мм |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | блокування кнопки включення, збір пилу |
Информация для заказа
- Цена: 6 894 ₴


