Makita MT M 4500, 1.010 Вт, 3,1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропилювання | 255 мм |
| Питание | електромережа |
| Оберти двигуна | 2800 об/хв /(0 - 2.800) |
| Мощность двигателя | 1010 Вт |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | курковий перемикач/великий, заміна пильного полотна без додаткових інструментів |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

