
Bosch Пила торцювальна GCM 800 SJ з протяжкою, 1400Вт, диск 216,мм поворот Л та П 47°, нахил Л 45°, 13.5кг
12 564 ₴
- В наличии
- Код: 0601B19000
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пила торцювальна Bosch GCM 800 SJ - це потужний і компактний інструмент з протяжкою, призначений для точного торцювання та різання матеріалів. Захоплюючи 1400Вт потужності, вона оснащена диском діаметром 216 мм. Можливість повороту на кутах до 47° забезпечує широкий діапазон налаштувань для різання під будь-яким кутом, в той час як нахил до 45° дозволяє виконувати нахилений різ. З вагою 13.5 кг, ця пила є портативною та зручною для перенесення на робочі місця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.5 кг |
| Вид | торцювальна |
| Глибина різу при 45º | 48 мм |
| Питание | електромережа |
| Кут нахилу пилки | 45 ° |
| Оберти двигуна | 5500 об/хв |
| Мощность двигателя | 1400 Вт |
| Розмір диска | 216 мм |
| Тип | дискова |
| Функції та можливості | Плавний пуск, можливість різу по горизонталі на 270мм, Bosch Heavy Duty, простота заміни диска/інструменту, система Click&Clean |
Информация для заказа
- Цена: 12 564 ₴
