Газонокосарка Bosch Rotak 320 ER - надійний інструмент для ідеального догляду за вашим газоном. Несамохідна косарка з легкістю впорається з площею газону 300 м2. Оснащена електродвигуном потужністю 1200 Вт, якісним пластиковим травозбірником 31 л, дволопатевим ножем із загартованої сталі, корпусом з міцного пластику, великими колесами, зручною ергономічною ручкою і механізмом захисту від перевантаження. Ширина скошування становить 320 мм, а висота регулюється в межах 20-60 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Газонокосилка |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зелёный |
| Максимальна висота скошування | 70 мм |
| Мінімальна висота скошування | 20 мм |
| Мощность двигателя | 1500 |
| Ріжуча система | ніж |
| Тип двигателя | електричний (мережа) |
| Ширина захоплення | 34 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴




