Легкий и удобный шуруповерт с аккумулятором Li-Ion 12В, максимальным крутящим моментом 28Нм и двухскоростным режимом работы (0-400/0-1400 об/мин). Оснащен съемным быстрозажимным патроном для быстрой замены биты, светодиодной подсветкой, функцией реверса и электронной регулировкой скорости.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Вес | 1 кг |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, гальмо вибігу, світлодіодне підсвічування, з'ємний патрон, можливість встановлення патрона зі свердлом на шпиндель зі вставленою бітою-викруткою, відсутність ефекту пам'яті та саморозряду батарей, електронне регулювання швидкості обертання |
| Напряжение | 12 В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1400 об/хв /(0-400/0-1400 об/хв) |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







