
Bosch Набір із двох акумуляторних інструментів 18В дриль-шурупокрут GSR 18V-50 пилосмок GAS 18V-1 швидкий
14 838 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0.615.990.M44
+380 (99) 496-54-59
VodafoneАкумуляторний шуруповерт і ручний пилосос Bosch Professional для ефективного свердління та швидкого прибирання робочого місця. GSB 18V-50 – функціональний інструмент, який дає змогу ефективно висвердлювати отвори та закручувати кріпильні елементи. Пилосос GAS 18V-1 вирізняється невеликим розміром, маневреністю і досить високою потужністю для якісного прибирання поверхонь, щілин і важкодоступних місць. Обидва інструменти працюють з акумуляторними батареями та пристроями зарядки лінійки Flexible Power System. Це робить їх більш універсальними та дає змогу заощадити на акумуляторах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1 кг /(дриль-шуруповерт без акумулятора) |
| Діаметр патрона | 1.5 мм // 13 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс |
| Напряжение | 18 В |
| Тип | Набор инструментов |
| Тип патрона | швидкозажимний |
Информация для заказа
- Цена: 14 838 ₴





