
Bosch Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний GSB 183-LI 18В 1х2А·год 21-56Нм 374-1815об·хв кейс 1.2кг
5 154 ₴
- В наличии
- Код: 0.601.9K9.101
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки двигуну 18 В Bosch GSB 183-LI Professional забезпечить вас необхідною потужністю, де б і коли б ви не працювали. Цей універсальний акумуляторний інструмент не тільки загвинчує шурупи в деревину, але й свердлить цегляну кладку та метал.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вес | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм /max |
| Питание | Lithium-Ion |
| Напряжение | 18 В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 374 об/хв /- 1815об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 154 ₴








