Найновіший акумуляторний шуруповерт Bosch Go Professional оснащений абсолютно новими функціями, які допоможуть вам працювати ефективніше.
Універсальний відсік для насадок надійно утримує та блокує будь-які типи універсальних шестигранних викруток, щоб вони не випали після використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.32 кг |
| Питание | Li-Ion |
| Ключові особливості | підсвічування |
| Напряжение | 3.6 В |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | шестигранник/1/4" |
| Скорость вращения | 360 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 608 ₴









