
Bosch Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний GSR 18V-90 C 18В 2х5А·год 36-64Нм 0-2100об·хв кейс 1.1кг
20 142 ₴
- В наличии
- Код: 0.601.9K6.006
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GSR 18V-90 C Professional - це потужний акумуляторний дриль-шуруповерт з безщітковим двигуном, який забезпечує максимальну продуктивність завдяки крутному моменту 64 Нм і 2100 об/хв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вес | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Ключові особливості | інноваційна система Kickback Control |
| Напряжение | 18 В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 2100 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 20 142 ₴
