
Bosch Шуруповерт-дриль EasyDrill 1200, 12В, 2х1.5Ач, 30Нм, набір свердл і біт, 0.94кг, кейс
3 966 ₴
- В наличии
- Код: 0.603.9D3.007
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний шуруповерт EasyDrill 1200 - те, що потрібно. Це невеликий та легкий інструмент, що відрізняється простотою налаштування, а також зручністю використання та керування без зниження продуктивності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Вес | 0.94 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, регулюванням обертів |
| Напряжение | 12 В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 966 ₴




