
Bosch Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний GSB 18 V-50, 18V2х2.0А•год, 28•50Нм, 20+2, 460-1800об•хв, L-Case,
9 396 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0.601.9H5.100
+380 (99) 496-54-59
VodafoneАкумуляторний ударний дриль-шуруповерт GSR 18V-50 Professional з міцним безщітковим двигуном для тривалого терміну експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вес | 1.1 кг /без акумулятора |
| Діаметр патрона | 1.5 мм // 13 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Ключові особливості | ударний режим, бездротовий, 2-швидкісний редуктор |
| Напряжение | 18 В |
| Тип | дриль-шуруповерт, ударний шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1800 об/хв /(0-460 / 0-1.800 об/хв) |
Информация для заказа
- Цена: 9 396 ₴


