GSR 12V-30 - вражаючі можливості, чудовий результат. Високий крутний момент в поєднанні з високою швидкістю свердління забезпечує продуктивність, а максимальний термін служби інструменту досягається завдяки безщітковому EC-двигуну. Компактний розмір, світлодіодне підсвічування, 2 швидкості, прогумована рукоятка, гальмо вибігу, 20 ступенів крутного моменту + свердління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год /- 6 А/ч |
| Вес | 0.72 кг /з акумулятором |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 10 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Ключові особливості | бездротовий, гальмо вибігу, 2-швидкісний редуктор |
| Напряжение | 12 В |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Скорость вращения | 1600 об/хв // 0-420 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 804 ₴




