
Bosch Шліфмашина кутова GWS 24-230 JZ, 230мм, 2400Вт , 8500об•хв, плавн. пуск, із системою захисту від пилу
8 118 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0.601.8C3.300
+380 (99) 496-54-59
VodafoneНовий GWS 24 JZ Professional вивільняє 2400 Вт потужності для швидшого виконання робіт, а пилозахисна система CYCLON TECH збільшує термін служби двигуна! Новий двигун забезпечує до 2-х разів вищу швидкість видалення матеріалу, що дозволяє швидше виконати роботу. CYCLON TECH — це перша в світі система захисту від пилу, яка видаляє до 90 % пилу з охолоджуючого повітря, тим самим збільшуючи термін служби двигуна втричі в умовах запилення. Додаткова рукоятка Vibration Control підвищує комфорт оператора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.8 кг |
| Источник питания | мережа |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Напряжение | 220 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 2.4 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
Информация для заказа
- Цена: 8 118 ₴








