Універсальний ударний дриль UniversalImpact 700 ідеально підходить для будь-яких можливих завдань з обробки будь-яких матеріалів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Комплектация | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, інструкція, дриль, пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 12 мм |
| Обертаючий момент | 19 Нм |
| Мощность | 700 Вт |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
Информация для заказа
- Цена: 3 306 ₴









