Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Комплектация | додаткова рукоятка |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 16 мм |
| Обертаючий момент | 11 Нм |
| Мощность | 850 Вт |
| Тип | ударна дріль/міксер |
Информация для заказа
- Цена: 11 184 ₴



