Tenda U12
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 93.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | USB 3.0 |
| Глубина | 13.4 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPS |
| Количество антенн | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 867 Мбіт/сек |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антенны | вбудована/незйомна |
| Ширина | 30.2 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


