TP-Link TL-WN725N
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | USB 2.0 |
| Вес | 2.1 г |
| Высота | 7.1 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP |
| Количество антенн | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 150 Мбіт/с |
| Поддержка | XP, Vista, Windows 7 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антенны | вбудована/незйомна |
| Ширина | 18.6 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




