Тример для бороди Rowenta Virtuo забезпечує тривалу роботу та ідеальну стрижку за один раз, навіть для густого волосся на обличчі. Ідеально пристосований до бороди будь-якої довжини, ви з легкістю зможете створити свій стиль завдяки точному циферблату тримера, який пропонує 39 варіантів довжини стрижки. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям гарантують оптимальну гостроту день за днем, а 180 хвилин автономної роботи та цифровий моніторинг заряду гарантують безперебійну та комфортну експлуатацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Цвет | Черный |
| Количество установок длины | 39 |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 16 х 4 |
| Источник питания | мережа, акумулятор |
| Комплектация | інструкція, насадки, протиударний чохол, тример |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 20 мм |
| насадки | 2 регульовані насадки/1-10 мм, 11-20 мм |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | Триммер |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴









