Ваша борода завжди буде доглянутою разом із тримером Rowenta Forever Sharp Sport Collection — універсальним водонепроникним інструментом 3 в 1, який стриже, окантовує та голить, надаючи вам змогу легко створювати індивідуальний образ. Його самозаточувальні леза, зроблені на 100% із нержавіючої сталі, ніколи не потребуватимуть заміни, а багатий арсенал аксесуарів і висока автономність роблять тример неймовірно зручним і універсальним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Количество установок длины | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 0.4 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 15,5 х 3,7 х 3 |
| Источник питания | акумулятор |
| Цвет | чорний з синім |
| Комплектация | щіточка для чищення, інструкція, насадки, гарантійний талон, чохол для зберігання, мастило для лез, тример, розумний шнур живлення/зарядки USB |
| Кількість насадок в комплекті | 3 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 5 мм |
| насадки | для бороди /1мм, 3мм, 5мм |
| Особенности | Водонепроникний корпус, Вологе та сухе використання |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок |
| Тип | Триммер |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴









