Tefal Premiss - це зручні та прості у використанні цифрові ваги для ванної кімнати. Завдяки дуже великій платформі та зручному РК-екрану перевірка вашої ваги ще ніколи не була такою простою! Ці електронні ваги витримують навантаження до 150 кг із точною шкалою 100 г та ультратонким дизайном, які легко зберігаються. Функція автоматичного включення та вимикання забезпечують додаткову легкість – просто встаньте на платформу, а ваги зроблять все інше (на ваш вибір у кілограмах чи фунтах).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип весов | Электронные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Питание | 1 x 3V CR2032 |
| Цвет | Белый |
| Конструкция | з плоскою платформою |
| Макс. вимірювана вага | 150 кг |
| Матеріал платформи / чаші | скло |
| Назначение | Для пола |
| Тип | Электронный |
| Функции | автоматичне включення, автоматичне вимикання |
| Ціна ділення | 100 г |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴







