Bosch Tronic 4500 T - це інноваційне рішення для забезпечення гарячого водопостачання з низкою енергозберігаючих функцій. Пристрій оснащений двома "мокрими" ТЕНами загальною потужністю 1500/1500 Вт, що дозволяє швидко підігрівати воду до максимальної температури 75°C. Завдяки прямокутній формі бака та можливості вертикального або горизонтального настінного встановлення, Bosch Tronic 4500 T легко інтегрується у будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Магниевый анод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес | 34.1 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 90,2 x 56,9 x 31,7 |
| Цвет | Белый |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 °C |
| Мінімальна температура нагріву води | 30 °C |
| Обсяг ємності для води | 100 л /74 л (корисний) |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | мокрий ТЕН |
| Установка | вертикальна, горизонтальна |
| Функции | терморегулятор/(на передній панелі) |
Информация для заказа
- Цена: 16 090 ₴


