
Tesy Водонагрівач електр. Modeco Ceramic круглий із теплообмінником GCV9SL 1004724D C21 TS2RCP, 100л, 2,4кВт,
26 469 ₴
- В наличии
- Код: 304326
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комбінований водонагрівач Tesy Modeco 100 л, сухий ТЕН 2х1,2 кВт серії ModEco Ceramic з сухим ТЕНом (2 нитки напруження) і вбудованим змійовиком - це ефективне рішення для систем гарячого водопостачання в будинках, де є альтернативні джерела теплової енергії: твердопаливний або газовий котел і т.д. Бойлер зроблений з дотриманням найвищих європейських стандартів безпеки і якості. Всередині бак захищають від корозії склокерамічне покриття, анод.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 98,5 х 47 х 49,6 /(Ø 47 см) |
| Цвет | Белый |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 °C |
| Номінальна потужність теплообмінника | 18.5 |
| Обсяг ємності для води | 100 л |
| Производительность | 433 |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт /(номінальна) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | сухий ТЕН |
| Установка | Вертикальная |
Информация для заказа
- Цена: 26 469 ₴


