
Tesy Водонагрівач електричний Bilight GCV 1204420 B11 TSR 120 л, 2 кВт, круглий, мех. керування, Болгарія, C
11 781 ₴
- В наличии
- Код: 303310
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Водонагрівачі серії BiLight розроблені у відповідності з найвищими європейськими стандартами безпеки та вимогам якості. Асортимент продукції має моделі з об’ємом від 50 до 150 літрів. PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води і збільшення кількості теплої води до 15%. Технологія INSUTECH розроблена компанією ТЕSY для високоефективної ізоляції і виключно низьких теплових втрат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Внутреннее покрытие бака | Стеклокерамика |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 1150 х 44 х 46,7 /(Ø 44 см) |
| Цвет | Белый |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 °C |
| Обсяг ємності для води | 120 л |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт /(номінальна) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагревательного элемента | мокрий ТЕН |
| Установка | Вертикальная |
| Функции | захист від замерзання, індикатор роботи, регулювання температури нагрівання, вибір режимів роботи, захист від перегріву |
| Час нагрівання | 188 |
Информация для заказа
- Цена: 11 781 ₴



