Bosch Водонагрівач електр. компакт Tronic 2000 T Mini, 10л, 1,5кВт, монтаж над мийкою, мех. кер-ння, B, білий
5 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7736504745
Bosch Водонагрівач електр. компакт Tronic 2000 T Mini, 10л, 1,5кВт, монтаж над мийкою, мех. кер-ння, B, білийНет в наличии
5 500 ₴
+380 (99) 496-54-59
VodafoneБойлер (водонагрівач) Bosch Tronic 2000 T mini ES – зручний та компактний електричний водонагрівач з об'ємом бака 10 л, який ідеально підходить для встановлення на кухні та в туалетній кімнаті залежно від кількості точок водорозбору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес | 7.7 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 40.6х37.2х25.7 |
| Цвет | Белый |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 °C |
| Обсяг ємності для води | 10 л |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт //6.5A |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | над мийкою |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴