Bosch Водонагрівач електр. компакт Tronic 2000 T Mini, 15л, 1,5кВт, монтаж над мийкою, мех. кер-ння, B, білий
6 283 ₴
- В наличии
- Код: 7736504746
Bosch Водонагрівач електр. компакт Tronic 2000 T Mini, 15л, 1,5кВт, монтаж над мийкою, мех. кер-ння, B, білийВ наличии
6 283 ₴
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний бойлер Bosch Tronic 2000 T 15 B mini є надійним і ефективним пристроєм, який ідеально підходить для підключення однієї точки водозабору.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вес | 9.4 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 40.8х37.2х32.4 |
| Максимальная температура нагрева воды | 70 °C |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Установка | над мийкою |
Информация для заказа
- Цена: 6 283 ₴