Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 12.60 Auto Aqua RH98C8WO забезпечує абсолютно новий досвід прибирання, поєднуючи виняткову продуктивність з максимальною гнучкістю. Максимальна потужність всмоктування до 150 Вт повітря забезпечує ефективне прибирання раз за разом, а вбудований акумулятор забезпечує автономну роботу протягом 45 хвилин. Відкрийте для себе унікальний досвід прибирання, доповнений фірмовими технологіями Rowenta: технологія Flex, яка дозволяє зробити прибирання ще більш простим і комфортним, легко прибирайте під меблями, навіть не нахиляючись, інтелектуальне управління дисплеєм в реальному часі, автоматичне регулювання потужності ввімкнення в залежності від типу підлоги і багато іншого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 125 x 12 x 25,5 |
| насадки | щілинна, турбощітка/Vision Deep Power з LED підсвіткою, Міні-електрощітка, для меблів, 2 щітки Easy Вrush, Для вологого прибирання |
| Обсяг пилозбірника | 0.9 л |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Потребляемая мощность | 320 Вт |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 11 999 ₴









