
Rowenta Пилосос безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo Auto Aqua Allergy, 150Вт, конт пил -0.65л, автон. робота
14 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: RH9LC1WO
+380 (99) 496-54-59
VodafoneАкумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 12.60 Neo забезпечує високу ефективність всмоктування, потужністю 150 Вт. Обладнаний новітньою щіткою, а також автоматичним регулюванням потужності всмоктування для ефективного очищення всіх підлог, особливо килимів. Скористайтеся активною миючою насадкою Aerospin, яка скорочує час прибирання вдвічі! Вона пропонує рішення 2-в-1: активне миття з обертовими швабрами для видалення стійких плям та потужне всмоктування. Технологія Flex для прибирання під низькими меблями, з LED-підсвіткою для кращої видимості. Ви не пропустите жодної пилинки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Тип пылесборника | Циклонный фильтр |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг /(ручного блоку 1.6 кг) |
| Питание | акумулятор/25,9 В |
| насадки | щілинна, турбощітка/Vision Deep Power з LED підсвіткою, вбудована щітка, 2 щітки Easy Вrush, щітка для меблів |
| Обсяг пилозбірника | 0.65 л |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Потребляемая мощность | 380 Вт |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴







