
Rowenta Пилосос безпровідний X-Force 9.6 Aqua Animal, 250Вт, вологе прибирання, конт пил -0.4л, автон. робота
10 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: RH20C7WO
+380 (99) 496-54-59
VodafoneЛегке, зручне та швидке прибирання - тепер реальність. За допомогою Rowenta X-Force 9.6 Aqua Animal RH20C7WO догляд за будинком буде задоволенням
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 112 х 24,8 х 23,4 |
| К-сть програм прибирання | 3 шт |
| насадки | комбінована (підлога/килим), щілинна, для меблів |
| Обсяг пилозбірника | 0.4 л |
| Мощность всасывания | 100 Вт |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 10 499 ₴








