Прибирання без жодних турбот за допомогою XForce Flex 9.60 Aqua. Завдяки постійній потужності всмоктування до 100 повітряних Ват для максимальної ефективності та надлегкій конструкції — лише 1,1 кг при використанні бездротового пилососа як ручного — XForce Flex 9.60 Aqua забезпечує ідеальне поєднання продуктивності та комфорту. Відкрийте для себе унікальний досвід прибирання, доповнений фірмовими технологіями Rowenta: система гнучкої трубки для доступу скрізь, не нахиляючись, технологія Aqua 2-в-1, що дозволяє мити та пилососити одночасно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 112х24.8х23.4 |
| насадки | щілинна, для м'яких меблів, турбощітка, Easy Brush |
| Обсяг пилозбірника | 0.44 л |
| Мощность всасывания | 100 Вт |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Тип | акумуляторний, побутовий |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴









