
Rowenta Пилосос безпровідний X-Force Flex 14.60 Auto Animal, чорно-сірий
14 999 ₴
- В наличии
- Код: RH9958WA
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий пилосос Rowenta XForce Flex 14.60 поєднує в собі високу ефективність прибирання з найкращим у своєму класі досвідом. Нові технології Rowenta - двигун DigitalForce з потужністю всмоктування до 200 повітряних Ватт і виняткова батарея, що забезпечує час роботи тривалістю до 1 години і 10 хвилин - поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання потужності всмоктування в залежності від типу підлоги, дисплей, технологія Flex для надзвичайно низького доступу під меблями, не нахиляючись.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.2 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114х28х25 |
| Кількість ступенів очищення | 5 |
| Обсяг пилозбірника | 0.9 л |
| Мощность всасывания | 200 Вт |
| Потребляемая мощность | 480 Вт |
| Тип | акумуляторний, побутовий |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴








