Акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 12.60 забезпечує абсолютно новий досвід прибирання, поєднуючи виняткову ефективність прибирання з максимальною гнучкістю. Максимальна потужність всмоктування до 150 повітряних Ват забезпечує ефективне прибирання щоразу, а знімний акумулятор забезпечує вражаючу 45-хвилинну автономність. Відкрийте для себе унікальний досвід прибирання, доповнений фірмовими технологіями: технологія Flex дозволяє прибирати в 4 рази нижче під меблями, не нахиляючись, дисплей Smart Control у реальному часі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 125x12x25.5 |
| насадки | щілинна, Основна, для меблів, 2 щітки Easy Вrush, Міні-турбощітка |
| Обсяг пилозбірника | 0.1 л |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Потребляемая мощность | 320 Вт |
| Тип | акумуляторний, побутовий |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴









