Не дивлячись на компактні розміри, пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC забезпечує ретельне прибирання, що робить його чудовим рішенням для щоденного догляду за помешканням. Циклонна технологія у поєднанні з високоефективною насадкою гарантують вийняткову якість прибирання, а компактний дизайн дозволяють легко переносити його.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.87 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 37 x 25.5 x 30.4 см |
| Питание | мережа |
| насадки | комбінована (підлога/килим), щілинна, паркетна, турбощітка, Міні турбо щітка |
| Обсяг пилозбірника | 1.2 л |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Тип | безмішковий, побутовий |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴



