
Bosch Пилосос професійний GAS 12-25 PL, 1350Вт, 200мБар, контейнер 25л, НЕРА Н13, 9кг
7 536 ₴
- В наличии
- Код: 0.601.97C.100
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пылесос ГАЗ 12-25 PL BOSCH представляє собою універсальний пылесос професійного класу потужності 1200 Вт для видалення мокрого, сухого каменного, дрібного пилу і рідин. Ефективний для роботи без пилу при використанні борозника, перфораторів, кутових шліфувальних машин BOSСH. Класс фільтрації L.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг |
| насадки | щілинна, насадка для підлоги |
| Обсяг пилозбірника | 21 л |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип | Профессиональный |
| Тип пылесборника | пластиковий контейнер, змінний мішок |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 7 536 ₴






