Bosch Пилосос професійний EasyVac 3, 700Вт, всмокт. 170Вт, контейнер 2л, 4.3кг
5 460 ₴
- В наличии
- Код: 0.603.3D1.000
Bosch Пилосос професійний EasyVac 3, 700Вт, всмокт. 170Вт, контейнер 2л, 4.3кгВ наличии
5 460 ₴
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легкий (4,3 кг) пилосос Bosch EasyVac 3 швидко і легко підключається до всіх домашніх електроінструментів виробництва Бош, забезпечуючи ефективне синхронізоване видалення пилу при виконанні різних робіт у майстерні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Обсяг пилозбірника | 2.1 л |
| Мощность всасывания | 170 Вт |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Тип | Профессиональный |
| Тип пылесборника | змінний паперовий мішок |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 5 460 ₴