
Bosch Пилосос професійний UniversalVac 15, 1000Вт, контейнер 15л, 6.9кг
4 159 ₴
- В наличии
- Код: 0.603.3D1.100
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високопродуктивний пилосос для вологого та сухого прибирання з функцію продування. Досягай найкращих результатів незалежно від матеріалу – в'їдливий бруд у майстерні, пил вдома або вода в підвалі. Усе необхідне приладдя для прибирання швидко доступне в будь-який момент, а кабель та шланг можна зручно зберігати, коли вони не використовуються.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.9 кг |
| Питание | мережа |
| Обсяг пилозбірника | 15 л |
| Мощность всасывания | 250 Вт |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип | Профессиональный |
| Тип уборки | сухе, вологе |
Информация для заказа
- Цена: 4 159 ₴


