Мікрохвильова піч Panasonic NN-GT35HBZPE має стильний зовнішній вигляд і компактні габарити. Вибір необхідних режимів приготування, встановлення температури та часу здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілої сенсорної панелі керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.4 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 29.2 x 48.6 x 40.5 |
| Цвет | Чёрный |
| Объем | 23 л |
| Мощность | 800 Вт |
| Управление | Сенсорное |
| Функции | відстрочка старту, Турборозморозка, "Швидко 30" |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴


