Зафіксуйте красу, яка змушує вас зупинитися, з беззеркальной камерою, яка відчуває себе як вдома в ваших руках. Жирні кольори при слабкому освітленні. Знайома поза з несподіваного боку. Гра тіней, коли сонце високо. Легка і гнучка беззеркальная камера Nikon Z 50 забезпечує чудові фотографії і приголомшливі відеоролики. Це швидкий, потужний і простий у використанні апарат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nikon |
| Выдержка | 30 - 1/4000 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип матрицы | CMOS |
| Тип фотоаппарата | Беззеркальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Cерійна зйомка | 11 кадр/с |
| Вес | 395 г /(только корпус фотокамеры) |
| Видоискатель | електронний |
| Габарити (ШхВхТ) | 126.5 x 93.5 x 60 мм |
| Діагональ дисплея | 3.2 " |
| Цвет | Чёрный |
| Комунікації | Wi-Fi, Bluetooth, стереофонічний міні-роз'єм 3,5 мм |
| Кріплення об'єктива | Nikon Z |
| Количество мегапикселей | 20.9 Мп |
| Максимальное разрешение видео | 3840x2160 |
| Максимальний розмір фотографії | 5568x3712 |
| Пило-, волого-, ударозахист | 1 |
| Поворотний дисплей | 1 |
| Розподільна здатність дисплея | 1040 тис. пікс |
| Ручне фокусування | 1 |
| Светосила | f/3.5 - f/6.3 |
| Светочувствительность (ISO) | 100 - 51200 |
| Сенсорный экран | 1 |
| Тип процессора | EXPEED 6 |
| Тип фотокамери | системна, бездзеркальна |
Информация для заказа
- Цена: 49 899 ₴









