
Einhell Мини-пила циркулярная TE-CS 18/89 Li - Solo акум., PXC, 18В, 3500 об/мин, диск 89х10 мм
4 668 ₴
- В наличии
- Код: 4331100
+380 (99) 496-54-59
VodafoneУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Einhell Мини-пила циркулярная TE-CS 18/89 Li - Solo акум., PXC, 18В, 3500 об/мин, диск 89х10 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Питание | Аккумулятор |
| Вес | 1.72 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | циркулярна |
| Глибина пропилювання | 28 мм |
| Кут нахилу пилки | 90 ° |
| Оберти двигуна | 3500 об/хв |
| Розмір диска | 89 мм |
| Тип | міні |
| Функції та можливості | регулювання глибини різання без інструментів |
Информация для заказа
- Цена: 4 668 ₴








