Gorenje K17WII
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Индикатор уровня воды | True |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.7 кг /нетто, 1кг брутто |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 21 х 21 х 16 см |
| Цвет | Белый |
| Материал | пластик, метал |
| Нагревательный элемент | прихований дисковий |
| Объем | 1.7 л |
| Особенности | Фільтр від накипу, Підігрів до заданої температури (термостат), Відсік для шнура, Поворот на підставці на 360°, Світлова індикація роботи, Автоматичне відключення, Просте відкриття кришки натисканням кнопки, Індикатор роботи |
| Мощность | 2200 Вт /1850 Вт мощность нагревателя |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


