ASUS XG-C100F 10Gbps SFP+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | PCI-E/x4 |
| Вес | 110 г |
| Высота | 21.59 мм |
| Глубина | 120.5 мм |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Назначение | внутрішня |
| Підтримка мережевих протоколів | 802.1p, IEEE 802.1q, 802.3ae |
| Ширина | 113.3 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 029 ₴



